Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
Sağlıklı, Mutlu Bir Yaşam Kurmak için 10 Ulaşılabilir Yeni Yıl Kararı
18.12.2023

Sağlıklı, Mutlu Bir Yaşam Kurmak için 10 Ulaşılabilir Yeni Yıl Kararı

Sağlıklı, Mutlu Bir Yaşam Kurmak için 10 Ulaşılabilir Yeni Yıl Kararı

Birçok insan için yeni bir yılın başlangıcı, yaşamları üzerinde ve gelecekte nerede olmak istediklerini düşünmek için iyi bir fırsattır . Yeni Yıl kararları, gerçekçi olmayan hedefleri teşvik etmek veya bize baskı yapmak için kötü bir üne sahip olsa da, sağlığınıza ve zindeliğinize ,kendi şartlarınıza göre öncelik vermek için harika bir başlangıç noktası olabilir. Kendinizi iyi hissetmenizi sağlayacak yeni rutinler ve alışkanlıkları yavaşça uygulamaya yer açın.

 

Yeni yılda aldığınız kararlara, uyku düzeninizi iyileştirmek için çaba sarf etmek ve yatma zamanına öncelik vermek gibi ufak adımlarla başlamak, motivasyonunuzu artırabileceği gibi kararlarınızı alışkanlık haline getirmeyi de kolaylaştıracaktır. Yeni yıl kararları için başlangıç adımlarınızı kendinize en uygun şekilde belirleyin. Örneğin evinizi tekrar dekore ederken, her seferinde bir oda düzenleyerek, sıra sıra düzenleme yapabilirsiniz. Önce dolabınıza odaklanabilir ve daha sonrasında mutfağınıza geçebilirsiniz.

 

Daha farklı ve ufak adımlarla yeni yıl kararları için motivasyonunuzu yüksek tutmak isteyebilirsiniz. Kararlarınızda emin adımlarla ilerlemek için motivasyon kaynağı olarak düşüncelerinizi kontrol altına almak ve güne kendinize inanarak başlamak için sabah rutininize ilham verici alıntılar ve kendinizi onaylayıcı yeni meditasyonlar dahil edebilirsiniz.

 

Unutmayın, yeni yılda alınan kararlar listesini hayata geçirmek için herkesin kendine özgü ve kendine en uygun şekilde planlama yapması alınan kararları hayata geçirmek için en önemli noktadır!

 

Kendinizi yeniden keşfetmenin yolu biraz zorlu başlasa bile, yıl boyunca istediğiniz zaman yola devam edebilirsiniz. Ancak biz yine de yeni yılda alınan kararlar için size birkaç ufak tüyo verelim istedik.

 

“Bu yıl, hayatımızın sahipliğini üstlenelim ve gerçekleşmeleri için yüzde 100 sorumluluk alarak hedeflerimizi takip edelim.” - Richie Norton

 

1) Sağlıklı Bir Uyku Sağlıklı Bir Cilt Sağlıklı Bir Zihin

 

Yeni yılda alınan kararlar listemizin başında sağlıklı bir uyku düzeni amaçlamak sadece gün içerisindeki enerjimizi değil, birçok konuyu da etkileyecektir.

 

Sağlıklı bir uyku düzeni gün içerisindeki odaklanma ve öğrenmeyi geliştirirken; duygusal dengeyi korumaya yardımcı olabilir, stresle başa çıkmayı kolaylaştırabilir ve duygusal dayanıklılığı artırabilir. Aynı zamanda fiziksel olarak kalp sağlığını destekler, bağışıklık sistemini güçlendirir ve metabolizmayı düzenler.

Vücuttaki iyileşme sürecini hızlandıran sağlıklı bir uyku düzeni, bağışıklık sistemini güçlendirir ve depresyon ile anksiyete riskini azaltabilir. Bunların yanında sağlıklı bir uyku düzeni  cilt problemlerine de oldukça olumlu bir etkisi bulunur.

 

Sağlıklı uyku düzeni oluşturmak için birkaç küçük adımla başlamak yardımcı olacaktır. Günlük iş planı ve rutininizi oluşturduktan sonra küçük bir dijital saat uyku planlamanızı yapmak için vazgeçilmez arkadaşınız olacaktır.

 

Deeps Brands’in birbirinden farklı özgün tasarımları ve fonksiyonel özelliklere sahip dijital saat modelleri için buradan inceleyemeyi unutmayın!

 

2) Modunuzu Yüksek Tutun!

 

Gününüze pozitif bir başlangıç yapmak için her sabah kendinize bir motto seçin; bu, gün içerisindeki motivasyonunuzu yükseltmenize yardımcı olacaktır. Gün içerisinde karşılaşacağınız sıkıntı ve olumsuzluklara hazırlanmak için seçtiğiniz mottonuzun sabah gözünüze takılan ilk şey olması sizi daha özgüvenli hissettirecektir. Mottonuzu ister duvarınıza, ister defterinize isterseniz de telefon ekranınıza koyabilirsiniz. Bunların yanında, sabahları kalktığınızda size harika hissettirecek mood aynaları ev dekorasyonunuza ekleyebilirsiniz!

     

 

Mood dekoratif ayna modelleri incelemek için buraya tıklayın!

 

 

4) Stresi Azaltın!

 

Meditasyon, yoga veya derin nefes egzersizleri gibi stres azaltma tekniklerini günlük rutininize ekleyin. Meditasyon pratiği ile gün içerisindeki stresi atabilir ve bu sayede stresin getirdiği olumsuz etkileri önleyebilirsiniz.

 

 

Meditasyon yapmayı günlük rutininize eklemek için yoga yapan kız figürlü biblo modelleri size hem harika bir hatırlatıcı hem de harika bir meditasyon arkadaşı olabilir!

Yoga yapan kız figürlü biblo modelleri için buraya tıklayın!

 

 

 

5) Mutfakta Daha Fazla Vakit Geçirin


Yeni, besleyici tariflerle denemeler yapın ve işlenmiş gıdaları yavaş yavaş ev yapımı, daha sağlıklı alternatiflerle değiştirin.

 

6)Daha Fazla Kitap Okuyun


2024'te okumak istediğiniz kitap sayısı için bir hedef belirleyin ve okuma listenizi çeşitlendirin.

 

7)Düzenli Egzersiz Yapın


Fiziksel aktiviteyi rutininize dahil edin. Sizin için doğru ve eğlenceli olan ve yaşam tarzınıza ve programınıza kolayca uyabilecek bir egzersiz şekli seçin.

 

8)Bir Günlük Başlatın


Düşüncelerinizi, duygularınızı ve deneyimlerinizi belgelemek, kendini yansıtmayı ve kişisel gelişimi teşvik etmek için bir günlük tutun.

 

 

9)Kariyer Planınızı Gözden Geçirin


Vites değiştirmek için ihtiyacınız olan yıl, bu yıl ise bunu kalbinizden bileceksiniz… Herhangi bir köprü yakmadan hayatınızın bir sonraki aşamasına şık ve etkili bir şekilde geçmek için yolları araştırabilirsiniz.

10)Yeni Bir Beceri Öğrenin veya Geliştirin


Dünyanın dört bir yanında bulunan bir uzmandan yeni bir şey öğrenmek için evinizden ayrılmak artık gerekli değil. Hafıza becerilerinizi geliştirmeyi, bir müzik aletini çalmayı öğrenmeyi veya daha fazlasını geliştirmek için destek alabileceğiniz birçok platformu değerlendirin.

 

 

 

Yeni yılda alacağınız kararlar, izleyeceğiniz plan ne olursa olsun sizi destekleyecek bluetooth hoparlör modelleri ya da ev dekorasyonu için kullanabileceğiniz biblo modelleri en uygun fiyatlarla Deeps Brands’te! Yeni yılda alacağınız tüm kararlar için Deeps Brands daima yanınızda!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Blog Son Eklenenler
Yaz Sofralarınızı Deeps Brands ile Yenileyin.
Yaz Sofralarınızı Deeps Brands ile Yenileyin.

Dekoratif Ürünler

Güneşin sıcaklığını hissetmeye başladığımız şu günlerde artık evlerimize sığamaz olduk. Başladı balkon, teras, bahçe günleri…

Devamını Oku
06.06.2024
Annelere Unutulmaz Hediyeler
Annelere Unutulmaz Hediyeler

Dekoratif Ürünler

Anneler günü geliyor ! Deeps Brands'in harika hediye seçeneklerine birlikte göz atmaya ne dersiniz?

Devamını Oku
09.05.2024
Baharı Müjdeleyen Dekoratif Balkonlar
Baharı Müjdeleyen Dekoratif Balkonlar

Dekoratif Ürünler

  Baharı karşıladığımız bu günlerde; evimizde bulunmaktan en keyif aldığımız yer olan balkonları mızda sezonu açmaya başladık. Her dönem ruhumuza iyi gelecek şekilde dekore ettiğimiz balkonlarımızda kullandığımız mobilyalarımıza eşlik edecek uyumlu dekorasyon ürünleri tercih etmek ,huzur dolu anlarınızı güzelleştirecektir. 

Devamını Oku
18.04.2024
2024 OFİS DEKORASYON TRENDLERİ
2024 OFİS DEKORASYON TRENDLERİ

Dekoratif Ürünler

"2024'ün Ofis Trendleri: Yaratıcı ve Verimli Çalışma Alanları" Yeni bir yıl , yeni bir başlangıç! Ofislerimizi ve evden çalışıyorsak çalışma köşelerimizi daha verimli ve yaratıcı hale getirmenin tam zamanı. İşte 2024 yılında ofis dekorasyonunda öne çıkan trendler ve size ilham verecek dekoratif ürünler :

Devamını Oku
14.03.2024
DEHB Dostu Teknolojik Çözümler
DEHB Dostu Teknolojik Çözümler

MOB Ürünleri Hakkında

''Zamanı Yönetmek ve Odaklanmak için DEHB Dostu Teknolojik Çözümler'' Hayatın hızla geçtiği, sürekli değişen çağda, zamanı doğru yönetmek ve odaklanmak herkes için önemlidir. Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite Bozukluğu (DEHB) yaşayan bireyler için bu zorluklar biraz daha büyük olabilir. Ancak, günümüz teknolojisi ile birleşen akıllı çözümler, DEHB'li bireylere hayatlarını daha organize ve odaklı bir şekilde sürdürme konusunda yardımcı olabilir. İşte size DEHB dostu Bluetooth hoparlörlerden, çalar saatlere, projeksiyon lambalarından dijital saatlere kadar bir dizi ürün, zaman yönetimi ve odaklanma konusundaki tecrübelerinizi kolaylaştıracak.

Devamını Oku
26.02.2024
14 Şubat Sevgililer Günü: Romantik Sofralar
14 Şubat Sevgililer Günü: Romantik Sofralar

Sevgililer Günü

Romantik bir  Sevgililer Günü akşam yemeğin de olması gerekenleri 5 maddede özetledik. Hemen inceleyin, Sevgililer Günü akşamına hazırlıksız yakalanmayın. 

Devamını Oku
02.02.2024
14 Şubat Sevgililer Günü Hikayesi
14 Şubat Sevgililer Günü Hikayesi

MOB Ürünleri Hakkında

Eğlenceli ve farklı hediye fikirleri arayanların adresindesiniz. Birbirinden ilginç sevgililer günü hediyeleri Deeps'te.

Devamını Oku
31.01.2024
Pantone 2024 Yılın Rengi- Peach Fuzz: Sıcaklığı Kucaklayın
Pantone 2024 Yılın Rengi- Peach Fuzz: Sıcaklığı Kucaklayın

Dekoratif Ürünler

Sıcaklık, enerji ve iyimserlik yayan büyüleyici bir turuncu renk tonu olan   Peach fuzz ,   2024 yılının rengi seçildi . 2024 yılının   pantone rengi   seçilen turuncunun en yumuşak tonu olan Peach fuzz,  şefkat duygusu ve insani bağların önemini sembolize ediyor.   PANTONE   Renk Enstitüsü, yılın rengini seçerken dünya çapında 2024’ün yaşattığı karmaşık ve stresli zamanları hafızalarımızdan silmeye odaklandığını belirtiyor.

Devamını Oku
08.01.2024
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.