x

Blog Arama

Keten Şıklığı diye bir şey var…

Keten kumaş , kullanım açısından zor olarak bilinse dahi hiçbirimizin vazgeçemediği bir kumaş türüdür. Sadeliği ile birlikte hissettirdiği  bohem havası  hem rahatlığı hem de zarafeti temsil eder. 

Devamını Oku
01.01.1970
Lavanta Kokulu Evler

Lavantanın, anksiyete, depresyon, uykusuzluk, mide bulantısı ve baş ağrısına iyi geldiği bilinir. Bunun dışında saç ve cilt tedavileri, diş ağrıları ve fiziksel ağrılar için de kullanılan önemli bir bitkidir.  

Devamını Oku
01.01.1970
Bebekler için neden tülbent kullanmalıyız?

Anneler, bebekleri için her zaman en iyisini ister. Sağlıklı bir  bebek gelişimi  için kullanılan birçok farklı alternatif yöntemler bulunmaktadır. 

Devamını Oku
01.01.1970
Dekoratif Kaselere Farklı bir Bakış Açısı

Genelde servis ve sunum için kullanılan   dekoratif kaselere   bazen haksızlık yaptığımızı sizde düşünmüyor musunuz? 

Devamını Oku
30.06.2022
Objeler ve Biblolar ile Dekorasyonun Olmazsa Olmazları

Yaşam alanlarımızı sıcaklaştıran asıl ürünler kesinlikle dekorasyona uygun kullanılan   dekoratif biblolardır . Masaüstü, zemin ve hatta   duvar dekorasyonu   için olmazsa olmazlardır.

Devamını Oku
30.06.2022
Dekorasyonda Beyaz Hakimiyeti

“Ev Dekorasyonunda Renklerin Psikolojisi” adlı Blog yazımızda, tüm renklerin dekorasyona katkısından ve yaydığı enerjisinden bahsetmiştik.

Devamını Oku
30.06.2022
Yazın, Balkonların Keyfi Bir Başka

Özellikle yaz mevsiminin gelmesi ile birlikte misafir ağırlamak, günün yorgunluğunu çıkarmak veya uzun kahve sohbetleri için en çok tercih edilen alanlar balkonlardır. 

Devamını Oku
24.05.2022
Küçük Ofislerde Dekorasyon Fikirleri

Günümüzün çoğunluğunu geçirdiğimiz ofislerimizde, motivasyonumuzun hep yüksek olması için kendimizi iyi ve rahat hissettiğimiz bir ortam yaratmak çok önemli. 

Devamını Oku
24.05.2022
Evlerimizde Yaza Hazırlık

Rengarenk   dekoratif ürünleri   raflardan çıkarma vaktinin geldiğinin habercisi olan güneş, kendini gösterdiği ilk andan itibaren evlerimize değişimin mevsiminin geldiğinin habercisidir.

Devamını Oku
09.05.2022
Pirinç Şamdan Bakımı Nasıl Yapılır?

Doğru bir şekilde pirinç şamdanlar a nasıl bakım yapılması, nasıl temizlenmesi gerektiğini hiç düşündünüz mü?

Devamını Oku
07.04.2022
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.