Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim

İade Koşulları

Satın aldığınız ürünlerin ambalajını açmadan, kullanmadan, tahrip etmeden ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan, var olan orjinal ambalajı ile teslim tarihinden itibaren ondört (14) günlük süre içinde neden belirterek iade edebilirsiniz. Teknolojik ürünlerde ve aksesuarlarda iade ve değişim yapılamamaktadır. 

Kolay İade Seçeneği: Siparişlerim” bölümünden iade etmek istediğiniz siparişinizi seçip “İade formu”’nu doldurarak 14 gün içinde iade talebinde bulunabilir ya da bizimle iletişime geçebilirsiniz. İadenizin tarafımıza ulaşıp onaylanmasının ardından, ödemeniz kredi kartınıza 10 iş günü içinde yansıyacaktır. Havale ile satın almış olduğunuz ürünlerin ödemesi ise maks. 2 iş günü içerisinde hesabınıza gönderilecektir.

İade ve değişim gönderilerinde, kargodan kaynaklı üründe oluşabilecek hasarlardan Deeps İç Ve Dış Tic. A.Ş sorumlu değildir.  

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.