Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
Pantone 2024 Yılın Rengi- Peach Fuzz: Sıcaklığı Kucaklayın
08.01.2024

Pantone 2024 Yılın Rengi- Peach Fuzz: Sıcaklığı Kucaklayın


Sıcaklık, enerji ve iyimserlik yayan büyüleyici bir turuncu renk tonu olan Peach fuzz, 2024 yılının rengi seçildi. 2024 yılının pantone rengi seçilen turuncunun en yumuşak tonu olan Peach fuzz,  şefkat duygusu ve insani bağların önemini sembolize ediyor. PANTONE Renk Enstitüsü, yılın rengini seçerken dünya çapında 2024’ün yaşattığı karmaşık ve stresli zamanları hafızalarımızdan silmeye odaklandığını belirtiyor.

Peach fuzz Renginin Anlamı:

Times’a açıklama yapan Leatrice Eiseman’a göre Peach Fuzz renginin anlamı “zorlu zamanların ortasında hissedilen temel insani ihtiyaç ve arzuların bir yansımasını” temsil ediyor.

Turuncunun sıcaklığını taşıyan ve yumuşaklığıyla şefkat mesajı veren Peach fuzz yılın pantone rengi ile dizayn edilecek ev dekorasyonu, evlerimizde de aynı etkiyi yaşatacak.

2024 Yılı Ev Dekorasyon Trendinde Peach Fuzz:

Yaşam alanınızı Peach Fuzz ile süslemenin, onu bir rahatlık cennetine dönüştürmenin sırlarını keşfedin. Canlı bir turuncu tonun sıcaklık, enerji ve sınırsız iyimserlik anlayışını ortaya çıkardığı Pantone Color 2024'e adım atın. Bu yolculukta, Peach Fuzz'un büyüleyici cazibesiyle yaşam alanınızı değiştirmenin detaylarına bakıyoruz.

Şeftali tüyü renk tonu rustik, bohem, vintage veya İskandinav gibi stil ve temalarla müthiş bir uyum yakalar. Diğer renklerle karıştırıp eşleştirmek, renkli ve canlı bir kontrast yaratır. Bu pantone rengi, her zevke ve tercihe uygun, yaşam alanınızı daha çekici ve konforlu hale getirebilecek bir renktir.

Peach Fuzz Nasıl Kullanılır?

2024 yılında, modadan ürün tasarımlarına kadar etkisini hissedeceğimiz pantone rengi ev dekorasyon trendi konusunda da kendine yer açacak gibi gözüküyor.

Yaşam alanlarında huzuru, şefkati ve umudu arayanların tercihi olacak olan Peach Fuzz rengi ile evinizin istediğiniz her köşesini renklendirebilirsiniz. Ev dekorasyonunda her köşede kullanabileceğiniz 2024 pantone rengi olan Peach fuzz renginin huzurunu farklı odalarınızda nasıl dekore edebileceğinize dair farklı fikirleri sizin için bir araya getirdik.Sıcak Bir Karşılama: Peach Fuzz ile Giriş Dekorasyonu

Yumuşak ve canlı renk tonu, konukları, kişiliğinizi ve tarzınızı zahmetsiz bir cazibeyle yansıtan bir alana davet ederek anında bir sıcaklık hissi yaratır. Peach Fuzz yani şeftali tüyü tonu; rustikten moderne kadar her türlü dekoru tamamlayabilecek çok yönlü bir renktir. Duvarlarınızı bu renge boyayabilir bir vazo, mum, kilim veya bir biblo ekleyebilirsiniz.

Özellikle rahatlığı ve şefkati canlandıran bu renk ile doğal ahşap görüntüsünün bir araya gelmesi ev dekorasyonu içerisinde otantik bir hava katacaktır. Peach fuzz renkli bir duvara asılacak duvar süsleri ile evinizde kolayca bu havayı yakalayabilirsiniz.

Peach fuzz renkli duvarlarınızı süsleyecek otantik duvar süsleri için buraya tıklayabilirsiniz. 

Peach Fuzz : Salonunuzu Renklendirin

Peach Fuzz'un sıcak kucaklaşmasıyla süslenmiş duvarlar, canlılık ve iyimserlik duygusu yayan bir zemin yaratır. Tamamlayıcı tonlardaki kırlent kılıf modelleri sizi rahatlığa davet ederken, şeftali-turuncu tonunda bir koltuk veya tamamlayıcı aksesuarlar ile ruh halini ve ambiyansı şekillendirmek rengin gücünün bir kanıtı haline gelir.

 

Salonunuzda Peach fuzz rengini tamamlayacak aksesuarları seçerken odaklanabileceğiniz renklerden bazıları gold, beyaz ve toprak tonları olabilir. Örneğin, otantik temalı bir dizayn için Peach fuzz rengini tamamlayacak gold renkli Kleopatra PopArt Mask Cam Tablo gibi biblo modelleri istediğiniz havayı yakalamanıza yardımcı olacaktır.  Aynı şekilde 2024 pantone rengi yumuşaklığını öne çıkaracak zıt renklerle oluşturacağınız kontrast için  Bronz Tabanlı Beyaz Seramik Küçük Saksı harika bir seçim olacaktır.

Ev dekorasyonu tercihlerinizde daha minimalist bir yol izlemek isterseniz yine Peach Fuzz rengini ortaya çıkaracak minimalist tasarımlı Beyaz Mermer Küçük Silindir Vazo modelleri tercih edebilirsiniz.Yatıştırıcı İnziva: Yatak Odası Dekorasyonunda Peach Fuzz

Peach Fuzz, yatak odasının sakin alemine adım atan huzur; burada her an konfor, stil ve bu büyüleyici paletin zamansız zarafetini kucaklamak için uyumlu bir karışımı haline geliyor. Kırlent kılıfları, yatak örtüleri, dekoratif kutular, vazolar ve dijital aydınlatma modelleri ile estetik açıdan hoş hale getirilebilir. Turuncu tonların ve düşünceli tasarım öğelerinin bu yatıştırıcı paleti, dinlendirici geceleri ve gençleştirici sabahları teşvik eden bir alan yaratmak için bir araya gelir.

Peach Fuzz ile Sıcak ve Enerjik  Bir Çalışma Odası:

Konsantrasyonunuzu sağlayıp işinize odaklanırken, bırakın odanızın dekorasyonu ve renkleri enerjinizi düzenlesin. Etkileyici bir etki yaratmak için odanın farklı noktalarına uyumlu renklerde dekoratif öğeler ekleyebilirsiniz. Beyaz veya altın gibi renkler peach fuzz ile güzel bir uyum sağlar. Bitkiler, odanın doğal bir hissiyatını artırabilir. Beyaz saksılar veya saksılarına uygun renkteki peçete modelleri bitkileri sergileyebilirsiniz. Bu, odanın canlılığını ve ferahlığını artıracaktır. Odanın ferah ve düzenli olması da dekorasyonun önemli bir parçasıdır. Kullanışlı depolama çözümleri ve düzenli mobilya düzenlemeleriyle odanın işlevselliğini artırabilirsiniz.

Peach Fuzz'ın sakin cazibesine olan yazımızın sadece keyifli değil, aynı zamanda bir ilham kaynağı olduğunu umuyoruz. Sizi yaşam alanlarınızı zarif bir şekilde yenilemek ve dönüştürücü bir yolculuğa çıkmak için Deeps Brands ‘in uçsuz bucaksız dünyasını keşfetmeye davet ediyoruz.

Blog Son Eklenenler
Yaz Sofralarınızı Deeps Brands ile Yenileyin.
Yaz Sofralarınızı Deeps Brands ile Yenileyin.

Dekoratif Ürünler

Güneşin sıcaklığını hissetmeye başladığımız şu günlerde artık evlerimize sığamaz olduk. Başladı balkon, teras, bahçe günleri…

Devamını Oku
06.06.2024
Annelere Unutulmaz Hediyeler
Annelere Unutulmaz Hediyeler

Dekoratif Ürünler

Anneler günü geliyor ! Deeps Brands'in harika hediye seçeneklerine birlikte göz atmaya ne dersiniz?

Devamını Oku
09.05.2024
Baharı Müjdeleyen Dekoratif Balkonlar
Baharı Müjdeleyen Dekoratif Balkonlar

Dekoratif Ürünler

  Baharı karşıladığımız bu günlerde; evimizde bulunmaktan en keyif aldığımız yer olan balkonları mızda sezonu açmaya başladık. Her dönem ruhumuza iyi gelecek şekilde dekore ettiğimiz balkonlarımızda kullandığımız mobilyalarımıza eşlik edecek uyumlu dekorasyon ürünleri tercih etmek ,huzur dolu anlarınızı güzelleştirecektir. 

Devamını Oku
18.04.2024
2024 OFİS DEKORASYON TRENDLERİ
2024 OFİS DEKORASYON TRENDLERİ

Dekoratif Ürünler

"2024'ün Ofis Trendleri: Yaratıcı ve Verimli Çalışma Alanları" Yeni bir yıl , yeni bir başlangıç! Ofislerimizi ve evden çalışıyorsak çalışma köşelerimizi daha verimli ve yaratıcı hale getirmenin tam zamanı. İşte 2024 yılında ofis dekorasyonunda öne çıkan trendler ve size ilham verecek dekoratif ürünler :

Devamını Oku
14.03.2024
DEHB Dostu Teknolojik Çözümler
DEHB Dostu Teknolojik Çözümler

MOB Ürünleri Hakkında

''Zamanı Yönetmek ve Odaklanmak için DEHB Dostu Teknolojik Çözümler'' Hayatın hızla geçtiği, sürekli değişen çağda, zamanı doğru yönetmek ve odaklanmak herkes için önemlidir. Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite Bozukluğu (DEHB) yaşayan bireyler için bu zorluklar biraz daha büyük olabilir. Ancak, günümüz teknolojisi ile birleşen akıllı çözümler, DEHB'li bireylere hayatlarını daha organize ve odaklı bir şekilde sürdürme konusunda yardımcı olabilir. İşte size DEHB dostu Bluetooth hoparlörlerden, çalar saatlere, projeksiyon lambalarından dijital saatlere kadar bir dizi ürün, zaman yönetimi ve odaklanma konusundaki tecrübelerinizi kolaylaştıracak.

Devamını Oku
26.02.2024
14 Şubat Sevgililer Günü: Romantik Sofralar
14 Şubat Sevgililer Günü: Romantik Sofralar

Sevgililer Günü

Romantik bir  Sevgililer Günü akşam yemeğin de olması gerekenleri 5 maddede özetledik. Hemen inceleyin, Sevgililer Günü akşamına hazırlıksız yakalanmayın. 

Devamını Oku
02.02.2024
14 Şubat Sevgililer Günü Hikayesi
14 Şubat Sevgililer Günü Hikayesi

MOB Ürünleri Hakkında

Eğlenceli ve farklı hediye fikirleri arayanların adresindesiniz. Birbirinden ilginç sevgililer günü hediyeleri Deeps'te.

Devamını Oku
31.01.2024
Pantone 2024 Yılın Rengi- Peach Fuzz: Sıcaklığı Kucaklayın
Pantone 2024 Yılın Rengi- Peach Fuzz: Sıcaklığı Kucaklayın

Dekoratif Ürünler

Sıcaklık, enerji ve iyimserlik yayan büyüleyici bir turuncu renk tonu olan   Peach fuzz ,   2024 yılının rengi seçildi . 2024 yılının   pantone rengi   seçilen turuncunun en yumuşak tonu olan Peach fuzz,  şefkat duygusu ve insani bağların önemini sembolize ediyor.   PANTONE   Renk Enstitüsü, yılın rengini seçerken dünya çapında 2024’ün yaşattığı karmaşık ve stresli zamanları hafızalarımızdan silmeye odaklandığını belirtiyor.

Devamını Oku
08.01.2024
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.