x
Mum Şenliğinde Sıcacık Bir Ev Ortamı
25.01.2022

Mum Şenliğinde Sıcacık Bir Ev Ortamı

Mumlar, her birimizin aklına gelen romantik bir akşam yemeğinden daha fazlasıdır. Bazen aydınlatma amaçlı kullandığımız mumlar, bazen ise özellikle yalnız anlarımızda ilham alma kaynağıdır. Evlerimizin her alanında farklı amaçlar ile kullanılan mumlar ile, ateşin eril enerjisi farklı duyularımıza dokunur. Mumların büyülü atmosferinden evlerinizin her odasında yararlanmak mümkün.

 

Girişlerde Mum Işıltısı

Evlerimizin girişlerinde kullandığımız mumlar ile ortamın sıcaklığını yansıtırken, şık mumluklar ile bütünlendiğinde ortama lüks bir hava katacağı şüphesizdir. Kokulu mumlar ile ortamın havasını istediğiniz yöne çekebilirsiniz. Ayrıca negatif enerjiyi ve nazarı dağıtacak suda yüzen mumlar ile de farklı bir köşe yaratabilirsiniz.

 

Salonda Mum Enerjisi

Sehpalarınızda, resim çerçevelerinizin yakınında kullanılan mumlar ilgiyi üstüne çekmeye her zaman hazır olacak. Evinizin dekorasyonuna, renklerine uygun kullanacağınız mumluklar ortamda şıklık ve lüks bir ortam yaratacaktır. Mumluk çeşitlerimize göz atmak için linke tıklayın, hemen alışverişe başlayın > https://www.deepsbrands.com/samdan-mumluk?ps=2

 

Mum Romantizmi Bir Başkadır!

Klasikleşse de hiçbir zaman eskimeyecek bir yöntem ile kendi özel gecenizi her zaman yaratabilirsiniz. Sofralarınıza ayrı bir hava katacak şamdanlar, gününüzü özelleştirmeye her zaman yardımcı olacak.

 

Banyolarınızda SPA Etkisi

Yorgun bir günün ardından keyifli bir banyo hayali kim kurmaz ki? Suyun dinginliği ve mumların verdiği loş ışık ile üzerinizdeki negatif enerjiyi atabilir, özellikle duşakabin veya küvetlerin yakınlarında kullanılan hoş kokulu mumlar ile kendinizi şımartabilirsiniz. 

 

Blog Son Eklenenler
Keten Şıklığı diye bir şey var…
Keten kumaş , kullanım açısından zor olarak bilinse dahi hiçbirimizin vazgeçemediği bir kumaş türüdür. Sadeliği ile birlikte hissettirdiği  bohem havası  hem rahatlığı hem de zarafeti temsil eder. 
Devamını Oku
01.01.1970
Lavanta Kokulu Evler
Lavantanın, anksiyete, depresyon, uykusuzluk, mide bulantısı ve baş ağrısına iyi geldiği bilinir. Bunun dışında saç ve cilt tedavileri, diş ağrıları ve fiziksel ağrılar için de kullanılan önemli bir bitkidir.  
Devamını Oku
01.01.1970
Bebekler için neden tülbent kullanmalıyız?
Anneler, bebekleri için her zaman en iyisini ister. Sağlıklı bir  bebek gelişimi  için kullanılan birçok farklı alternatif yöntemler bulunmaktadır. 
Devamını Oku
01.01.1970
Dekoratif Kaselere Farklı bir Bakış Açısı
Genelde servis ve sunum için kullanılan   dekoratif kaselere   bazen haksızlık yaptığımızı sizde düşünmüyor musunuz? 
Devamını Oku
30.06.2022
Objeler ve Biblolar ile Dekorasyonun Olmazsa Olmazları
Yaşam alanlarımızı sıcaklaştıran asıl ürünler kesinlikle dekorasyona uygun kullanılan   dekoratif biblolardır . Masaüstü, zemin ve hatta   duvar dekorasyonu   için olmazsa olmazlardır.
Devamını Oku
30.06.2022
Dekorasyonda Beyaz Hakimiyeti
“Ev Dekorasyonunda Renklerin Psikolojisi” adlı Blog yazımızda, tüm renklerin dekorasyona katkısından ve yaydığı enerjisinden bahsetmiştik.
Devamını Oku
30.06.2022
Yazın, Balkonların Keyfi Bir Başka
Özellikle yaz mevsiminin gelmesi ile birlikte misafir ağırlamak, günün yorgunluğunu çıkarmak veya uzun kahve sohbetleri için en çok tercih edilen alanlar balkonlardır. 
Devamını Oku
24.05.2022
Küçük Ofislerde Dekorasyon Fikirleri
Günümüzün çoğunluğunu geçirdiğimiz ofislerimizde, motivasyonumuzun hep yüksek olması için kendimizi iyi ve rahat hissettiğimiz bir ortam yaratmak çok önemli. 
Devamını Oku
24.05.2022
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.