Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
Müşteri Hizmetleri Soru Sor
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu
Aradığınız cevabı bulamadıysanız
bize yeni bir soru sorabilirsiniz..
Soru Sor
1- İade koşullarınız nelerdir?

Siparişinizi, teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde, kullanmadığınız ve ürün ya da ambalajını (satılabilirliğini) bozmadığınız sürece iade edebilirsiniz.

14 gün içerisinde info@deepsbrands.com  adresine sipariş numaranız ve iade sebebinizi belirten bir e-posta gönderebilirsiniz. İade talebiniz onaylandıktan sonra Yurtiçi kargo firma yetkilisine anlaşma kodumuzla iade gönderebilirsiniz.

Bu noktada sizden ricamız, ürünü mümkün olduğunca sağlam ve hasara uğramayacak bir şekilde paketlemenizdir. Ürününüzün bize ulaştıktan sonra kontrolleri sağlanıp iade süreciniz başlamış olacaktır. Tercih etmiş olduğunuz ödeme şekline göre ürün bedeli bankanıza iade edilecektir.  


2- İade işleminden sonra geri ödeme ne zaman hesabıma yansır?

İadeniz onaylandıktan sonra banka tarafından ortalama 10 iş günü içerisinde iade olmaktadır. Taksitli alışverişlerinizdeki iade süreciyle ilgili bankanızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

3- İade gönderim kodu nedir?

İadeniz Yurtiçi Kargo 914744290 anlaşma kodumuzla tarafımıza geri gönderim sağlayabilirsiniz. 

4- Değişim var mıdır?

Ürününüz tarafınıza herhangi bir hasarlı gelmesi durumunda tarafımıza geri iade gönderebilirsiniz. Ürünü tekrar aynı ürünle dğeişimini veya farklı bir ürünle değişimini talep edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.