Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
Evde Dekoratif Kutuların Önemi
23.12.2021

Evde Dekoratif Kutuların Önemi

Ne kadar minimalist olursak olalım evimizde atamayacağımız fakat dağınık bir görüntü yaratan bir takım şeyler olabiliyor. Örneğin; Takılar, evraklar, ojeler, fotoğraflar, ilaçlar vb. Onlarsız olmuyorsa fakat dağınıklıktan sıkıldıysanız çözüm dekoratif kutular! İstediğin ıvır zıvırları koy toplarsın, sık kullanmadığın şeyleri ortalıktan rahatlıkla kaldır! Tek kelimeyle HA-Rİ-KA! Hadi şimdi evin farklı alanlarında kullanılabilecek dekoratif kutular hakkında konuşalım. Yazıyı okuduktan sonra bir ihtiyacınızı farkına varacak ve sipariş verdikten sonra da “Neden daha önce almamışım?” diyeceksiniz. 

Odalarda Dekoratif Kutu Kullanımları 


Dekoratif kutuları evin içerisinde farklı odalarda farklı işlevlerde kullanmak mümkün. Örneğin, yatak odasında bulunan dekoratif kutuların içine bakım ürünleri, takılar ve makyaj malzemeleri konulabilir. Özellikle günlük kullanılmayan makyaj malzemeleri oldukça yer kaplıyor. Kutularımız bu durumun önüne geçiyor. Ojeleri ise bir kutuda toplamazsak dağınık bir görüntüye sebep oluyorKutular bu noktada kurtarıcı parçalar haline geliyor. Eğer bahsi geçen yatak odası bir bebeğe aitse oyuncaklar, emzik vb. ürünler, bebek bezleri, mendiller konulabilir. O tatlı mı tatlı odaların kötü gözükmesini hiçbir anne baba istemez. Dekoratif kutular dekorasyonu bozmaz, aksine güzelleştirir. 
 
Dekoratif kutuları kullanmak isteyeceğiniz bir diğer yer ise salonlar. Salonlarda kurtulmak istediğiniz ama onlarsız olmayan bazı şeyler vardır. Piller, elektronik cihazlara ait kablolar, yeni aldığınız televizyonun garanti belgesi… İşte tüm bunları toparlayarak hoş bir görüntü sağlayan şey dekoratif kutulardır. Ayrıca bu kutular içine hiçbir şey konmasa bile dekoratif amaçla kullanılabilir. Ele geçen bozuk para konur, bayramda şeker konur. Mutlaka bir amaca hizmet eder. 

İlk bakışta mutfakta kullanılmaz gibi gelebilir ama orada da büyük görevlere sahiptir harika tasarımlı kutularımız. Kahve kapsülleri, bitki çayları gibi şeyler dizerek toparlanabilir. 

Peki kullanılmayı bekleyen makyaj kutuları, pedler, stoklanmış diş macunları, saç bakım ürünleri, kremler, sabunlar… Bunlar nereye konurTabii ki dekoratif kutulara! Kutular sayesinde hijyenli bir şekilde korunması gereken tüm ürünler tertemiz durur.  

İşte tüm bu farklı alanlarda kurtarıcı olan dekoratif hediye kutuları çeşitli renk ve modellerle tek tıkla kapınızda. Sipariş vermek için tıklayın: https://www.deepsbrands.com/dekoratif-kutu 

Blog Son Eklenenler
MAKYAJ MASASI DÜZENİ: HER SABAHIN KUSURSUZ BAŞLANGICI
MAKYAJ MASASI DÜZENİ: HER SABAHIN KUSURSUZ BAŞLANGICI

Dekoratif Ürünler

Makyaj Masasında Şıklık, Düzen ve Zevkli Dekorasyon, Birlikte Mümkün.

Devamını Oku
03.07.2024
Yaz Sofralarınızı Deeps Brands ile Yenileyin.
Yaz Sofralarınızı Deeps Brands ile Yenileyin.

Dekoratif Ürünler

Güneşin sıcaklığını hissetmeye başladığımız şu günlerde artık evlerimize sığamaz olduk. Başladı balkon, teras, bahçe günleri…

Devamını Oku
06.06.2024
Annelere Unutulmaz Hediyeler
Annelere Unutulmaz Hediyeler

Dekoratif Ürünler

Anneler günü geliyor ! Deeps Brands'in harika hediye seçeneklerine birlikte göz atmaya ne dersiniz?

Devamını Oku
09.05.2024
Baharı Müjdeleyen Dekoratif Balkonlar
Baharı Müjdeleyen Dekoratif Balkonlar

Dekoratif Ürünler

  Baharı karşıladığımız bu günlerde; evimizde bulunmaktan en keyif aldığımız yer olan balkonları mızda sezonu açmaya başladık. Her dönem ruhumuza iyi gelecek şekilde dekore ettiğimiz balkonlarımızda kullandığımız mobilyalarımıza eşlik edecek uyumlu dekorasyon ürünleri tercih etmek ,huzur dolu anlarınızı güzelleştirecektir. 

Devamını Oku
18.04.2024
2024 OFİS DEKORASYON TRENDLERİ
2024 OFİS DEKORASYON TRENDLERİ

Dekoratif Ürünler

"2024'ün Ofis Trendleri: Yaratıcı ve Verimli Çalışma Alanları" Yeni bir yıl , yeni bir başlangıç! Ofislerimizi ve evden çalışıyorsak çalışma köşelerimizi daha verimli ve yaratıcı hale getirmenin tam zamanı. İşte 2024 yılında ofis dekorasyonunda öne çıkan trendler ve size ilham verecek dekoratif ürünler :

Devamını Oku
14.03.2024
DEHB Dostu Teknolojik Çözümler
DEHB Dostu Teknolojik Çözümler

MOB Ürünleri Hakkında

''Zamanı Yönetmek ve Odaklanmak için DEHB Dostu Teknolojik Çözümler'' Hayatın hızla geçtiği, sürekli değişen çağda, zamanı doğru yönetmek ve odaklanmak herkes için önemlidir. Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite Bozukluğu (DEHB) yaşayan bireyler için bu zorluklar biraz daha büyük olabilir. Ancak, günümüz teknolojisi ile birleşen akıllı çözümler, DEHB'li bireylere hayatlarını daha organize ve odaklı bir şekilde sürdürme konusunda yardımcı olabilir. İşte size DEHB dostu Bluetooth hoparlörlerden, çalar saatlere, projeksiyon lambalarından dijital saatlere kadar bir dizi ürün, zaman yönetimi ve odaklanma konusundaki tecrübelerinizi kolaylaştıracak.

Devamını Oku
26.02.2024
14 Şubat Sevgililer Günü: Romantik Sofralar
14 Şubat Sevgililer Günü: Romantik Sofralar

Sevgililer Günü

Romantik bir  Sevgililer Günü akşam yemeğin de olması gerekenleri 5 maddede özetledik. Hemen inceleyin, Sevgililer Günü akşamına hazırlıksız yakalanmayın. 

Devamını Oku
02.02.2024
14 Şubat Sevgililer Günü Hikayesi
14 Şubat Sevgililer Günü Hikayesi

MOB Ürünleri Hakkında

Eğlenceli ve farklı hediye fikirleri arayanların adresindesiniz. Birbirinden ilginç sevgililer günü hediyeleri Deeps'te.

Devamını Oku
31.01.2024
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.