x
Evde Dekoratif Kutuların Önemi
23.12.2021

Evde Dekoratif Kutuların Önemi

Ne kadar minimalist olursak olalım evimizde atamayacağımız fakat dağınık bir görüntü yaratan bir takım şeyler olabiliyor. Örneğin; Takılar, evraklar, ojeler, fotoğraflar, ilaçlar vb. Onlarsız olmuyorsa fakat dağınıklıktan sıkıldıysanız çözüm dekoratif kutular! İstediğin ıvır zıvırları koy toplarsın, sık kullanmadığın şeyleri ortalıktan rahatlıkla kaldır! Tek kelimeyle HA-Rİ-KA! Hadi şimdi evin farklı alanlarında kullanılabilecek dekoratif kutular hakkında konuşalım. Yazıyı okuduktan sonra bir ihtiyacınızı farkına varacak ve sipariş verdikten sonra da “Neden daha önce almamışım?” diyeceksiniz. 

Odalarda Dekoratif Kutu Kullanımları 


Dekoratif kutuları evin içerisinde farklı odalarda farklı işlevlerde kullanmak mümkün. Örneğin, yatak odasında bulunan dekoratif kutuların içine bakım ürünleri, takılar ve makyaj malzemeleri konulabilir. Özellikle günlük kullanılmayan makyaj malzemeleri oldukça yer kaplıyor. Kutularımız bu durumun önüne geçiyor. Ojeleri ise bir kutuda toplamazsak dağınık bir görüntüye sebep oluyorKutular bu noktada kurtarıcı parçalar haline geliyor. Eğer bahsi geçen yatak odası bir bebeğe aitse oyuncaklar, emzik vb. ürünler, bebek bezleri, mendiller konulabilir. O tatlı mı tatlı odaların kötü gözükmesini hiçbir anne baba istemez. Dekoratif kutular dekorasyonu bozmaz, aksine güzelleştirir. 
 
Dekoratif kutuları kullanmak isteyeceğiniz bir diğer yer ise salonlar. Salonlarda kurtulmak istediğiniz ama onlarsız olmayan bazı şeyler vardır. Piller, elektronik cihazlara ait kablolar, yeni aldığınız televizyonun garanti belgesi… İşte tüm bunları toparlayarak hoş bir görüntü sağlayan şey dekoratif kutulardır. Ayrıca bu kutular içine hiçbir şey konmasa bile dekoratif amaçla kullanılabilir. Ele geçen bozuk para konur, bayramda şeker konur. Mutlaka bir amaca hizmet eder. 

İlk bakışta mutfakta kullanılmaz gibi gelebilir ama orada da büyük görevlere sahiptir harika tasarımlı kutularımız. Kahve kapsülleri, bitki çayları gibi şeyler dizerek toparlanabilir. 

Peki kullanılmayı bekleyen makyaj kutuları, pedler, stoklanmış diş macunları, saç bakım ürünleri, kremler, sabunlar… Bunlar nereye konurTabii ki dekoratif kutulara! Kutular sayesinde hijyenli bir şekilde korunması gereken tüm ürünler tertemiz durur.  

İşte tüm bu farklı alanlarda kurtarıcı olan dekoratif hediye kutuları çeşitli renk ve modellerle tek tıkla kapınızda. Sipariş vermek için tıklayın: https://www.deepsbrands.com/dekoratif-kutu 

Blog Son Eklenenler
Keten Şıklığı diye bir şey var…
Keten kumaş , kullanım açısından zor olarak bilinse dahi hiçbirimizin vazgeçemediği bir kumaş türüdür. Sadeliği ile birlikte hissettirdiği  bohem havası  hem rahatlığı hem de zarafeti temsil eder. 
Devamını Oku
01.01.1970
Lavanta Kokulu Evler
Lavantanın, anksiyete, depresyon, uykusuzluk, mide bulantısı ve baş ağrısına iyi geldiği bilinir. Bunun dışında saç ve cilt tedavileri, diş ağrıları ve fiziksel ağrılar için de kullanılan önemli bir bitkidir.  
Devamını Oku
01.01.1970
Bebekler için neden tülbent kullanmalıyız?
Anneler, bebekleri için her zaman en iyisini ister. Sağlıklı bir  bebek gelişimi  için kullanılan birçok farklı alternatif yöntemler bulunmaktadır. 
Devamını Oku
01.01.1970
Dekoratif Kaselere Farklı bir Bakış Açısı
Genelde servis ve sunum için kullanılan   dekoratif kaselere   bazen haksızlık yaptığımızı sizde düşünmüyor musunuz? 
Devamını Oku
30.06.2022
Objeler ve Biblolar ile Dekorasyonun Olmazsa Olmazları
Yaşam alanlarımızı sıcaklaştıran asıl ürünler kesinlikle dekorasyona uygun kullanılan   dekoratif biblolardır . Masaüstü, zemin ve hatta   duvar dekorasyonu   için olmazsa olmazlardır.
Devamını Oku
30.06.2022
Dekorasyonda Beyaz Hakimiyeti
“Ev Dekorasyonunda Renklerin Psikolojisi” adlı Blog yazımızda, tüm renklerin dekorasyona katkısından ve yaydığı enerjisinden bahsetmiştik.
Devamını Oku
30.06.2022
Yazın, Balkonların Keyfi Bir Başka
Özellikle yaz mevsiminin gelmesi ile birlikte misafir ağırlamak, günün yorgunluğunu çıkarmak veya uzun kahve sohbetleri için en çok tercih edilen alanlar balkonlardır. 
Devamını Oku
24.05.2022
Küçük Ofislerde Dekorasyon Fikirleri
Günümüzün çoğunluğunu geçirdiğimiz ofislerimizde, motivasyonumuzun hep yüksek olması için kendimizi iyi ve rahat hissettiğimiz bir ortam yaratmak çok önemli. 
Devamını Oku
24.05.2022
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.