Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
Evde Dekoratif Kutuların Önemi
23.12.2021

Evde Dekoratif Kutuların Önemi

Ne kadar minimalist olursak olalım evimizde atamayacağımız fakat dağınık bir görüntü yaratan bir takım şeyler olabiliyor. Örneğin; Takılar, evraklar, ojeler, fotoğraflar, ilaçlar vb. Onlarsız olmuyorsa fakat dağınıklıktan sıkıldıysanız çözüm dekoratif kutular! İstediğin ıvır zıvırları koy toplarsın, sık kullanmadığın şeyleri ortalıktan rahatlıkla kaldır! Tek kelimeyle HA-Rİ-KA! Hadi şimdi evin farklı alanlarında kullanılabilecek dekoratif kutular hakkında konuşalım. Yazıyı okuduktan sonra bir ihtiyacınızı farkına varacak ve sipariş verdikten sonra da “Neden daha önce almamışım?” diyeceksiniz. 

Odalarda Dekoratif Kutu Kullanımları 


Dekoratif kutuları evin içerisinde farklı odalarda farklı işlevlerde kullanmak mümkün. Örneğin, yatak odasında bulunan dekoratif kutuların içine bakım ürünleri, takılar ve makyaj malzemeleri konulabilir. Özellikle günlük kullanılmayan makyaj malzemeleri oldukça yer kaplıyor. Kutularımız bu durumun önüne geçiyor. Ojeleri ise bir kutuda toplamazsak dağınık bir görüntüye sebep oluyorKutular bu noktada kurtarıcı parçalar haline geliyor. Eğer bahsi geçen yatak odası bir bebeğe aitse oyuncaklar, emzik vb. ürünler, bebek bezleri, mendiller konulabilir. O tatlı mı tatlı odaların kötü gözükmesini hiçbir anne baba istemez. Dekoratif kutular dekorasyonu bozmaz, aksine güzelleştirir. 
 
Dekoratif kutuları kullanmak isteyeceğiniz bir diğer yer ise salonlar. Salonlarda kurtulmak istediğiniz ama onlarsız olmayan bazı şeyler vardır. Piller, elektronik cihazlara ait kablolar, yeni aldığınız televizyonun garanti belgesi… İşte tüm bunları toparlayarak hoş bir görüntü sağlayan şey dekoratif kutulardır. Ayrıca bu kutular içine hiçbir şey konmasa bile dekoratif amaçla kullanılabilir. Ele geçen bozuk para konur, bayramda şeker konur. Mutlaka bir amaca hizmet eder. 

İlk bakışta mutfakta kullanılmaz gibi gelebilir ama orada da büyük görevlere sahiptir harika tasarımlı kutularımız. Kahve kapsülleri, bitki çayları gibi şeyler dizerek toparlanabilir. 

Peki kullanılmayı bekleyen makyaj kutuları, pedler, stoklanmış diş macunları, saç bakım ürünleri, kremler, sabunlar… Bunlar nereye konurTabii ki dekoratif kutulara! Kutular sayesinde hijyenli bir şekilde korunması gereken tüm ürünler tertemiz durur.  

İşte tüm bu farklı alanlarda kurtarıcı olan dekoratif hediye kutuları çeşitli renk ve modellerle tek tıkla kapınızda. Sipariş vermek için tıklayın: https://www.deepsbrands.com/dekoratif-kutu 

Blog Son Eklenenler
DEHB Dostu Teknolojik Çözümler
DEHB Dostu Teknolojik Çözümler

MOB Ürünleri Hakkında

''Zamanı Yönetmek ve Odaklanmak için DEHB Dostu Teknolojik Çözümler'' Hayatın hızla geçtiği, sürekli değişen çağda, zamanı doğru yönetmek ve odaklanmak herkes için önemlidir. Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite Bozukluğu (DEHB) yaşayan bireyler için bu zorluklar biraz daha büyük olabilir. Ancak, günümüz teknolojisi ile birleşen akıllı çözümler, DEHB'li bireylere hayatlarını daha organize ve odaklı bir şekilde sürdürme konusunda yardımcı olabilir. İşte size DEHB dostu Bluetooth hoparlörlerden, çalar saatlere, projeksiyon lambalarından dijital saatlere kadar bir dizi ürün, zaman yönetimi ve odaklanma konusundaki tecrübelerinizi kolaylaştıracak.

26.02.2024
14 Şubat Sevgililer Günü: Romantik Sofralar
14 Şubat Sevgililer Günü: Romantik Sofralar

Sevgililer Günü

Romantik bir  Sevgililer Günü akşam yemeğin de olması gerekenleri 5 maddede özetledik. Hemen inceleyin, Sevgililer Günü akşamına hazırlıksız yakalanmayın. 

02.02.2024
14 Şubat Sevgililer Günü Hikayesi
14 Şubat Sevgililer Günü Hikayesi

MOB Ürünleri Hakkında

Eğlenceli ve farklı hediye fikirleri arayanların adresindesiniz. Birbirinden ilginç sevgililer günü hediyeleri Deeps'te.

31.01.2024
Pantone 2024 Yılın Rengi- Peach Fuzz: Sıcaklığı Kucaklayın
Pantone 2024 Yılın Rengi- Peach Fuzz: Sıcaklığı Kucaklayın

Dekoratif Ürünler

Sıcaklık, enerji ve iyimserlik yayan büyüleyici bir turuncu renk tonu olan   Peach fuzz ,   2024 yılının rengi seçildi . 2024 yılının   pantone rengi   seçilen turuncunun en yumuşak tonu olan Peach fuzz,  şefkat duygusu ve insani bağların önemini sembolize ediyor.   PANTONE   Renk Enstitüsü, yılın rengini seçerken dünya çapında 2024’ün yaşattığı karmaşık ve stresli zamanları hafızalarımızdan silmeye odaklandığını belirtiyor.

08.01.2024
Sağlıklı, Mutlu Bir Yaşam Kurmak için 10 Ulaşılabilir Yeni Yıl Kararı
Sağlıklı, Mutlu Bir Yaşam Kurmak için 10 Ulaşılabilir Yeni Yıl Kararı

Yılbaşı Hediye Önerileri

Birçok insan için yeni bir yılın başlangıcı, yaşamları üzerinde ve gelecekte nerede olmak istediklerini düşünmek için iyi bir fırsattır .  Yeni Yıl kararları , gerçekçi olmayan hedefleri teşvik etmek veya bize baskı yapmak için kötü bir üne sahip olsa da, sağlığınıza ve zindeliğinize ,kendi şartlarınıza göre öncelik vermek için harika bir başlangıç noktası olabilir. Kendinizi iyi hissetmenizi sağlayacak yeni rutinler ve alışkanlıkları yavaşça uygulamaya yer açın.  

18.12.2023
Yılbaşı Coşkusunu Deeps Brands ile Yaşayın!
Yılbaşı Coşkusunu Deeps Brands ile Yaşayın!

Yılbaşı Hediye Önerileri

Yılbaşı, evlerimizi, ofislerimizi, sokakları ve kalplerimizi sıcaklık ve coşkuyla dolduran özel bir zaman. Çocukluğumuzdan beri heyecan ve coşkuyla kutladığımız bu günü, sevgi dolu sofralarda lezzetli yemekler eşliğinde ve tabii ki sevdiklerimize verdiğimiz yılbaşı hediyeleriyle kutlarız.

07.12.2023
Yılbaşının Ritmini: Dans Eden Bluetooth Hoparlör ile Yakala!
Yılbaşının Ritmini: Dans Eden Bluetooth Hoparlör ile Yakala!

Yılbaşı Hediye Önerileri

Her yılbaşında kendilerini hatırlatan yılbaşı şarkılarını dinlemeden olmaz!   Eğlenceli danslar   etmeye birebir olan bu şarkılar, yılbaşı atmosferinin tamamlayıcılarındandır. MOB’un sevimli   dans eden   birbirinden farklı hayvan figürlü   Bluetooth hoparlör   ile keyifle dans edebilir, istediğiniz her şarkıyı dinleyebilirsiniz.

21.11.2023
Yılbaşı Sofra Dekorasyonu İle Yılbaşında Sunumlarınıza Şıklık Katın
Yılbaşı Sofra Dekorasyonu İle Yılbaşında Sunumlarınıza Şıklık Katın

Yılbaşı Hediye Önerileri

Yılbaşı sofraları , lezzetli yemeklerin ve tatlıların birbiriyle yarıştığı beraberliğin tadını çıkardığımız en güzel yer. Yeni yılın yeni umutlarını konuştuğumuz, sevdiklerimizle gelecek hayallerimizi ve geçen yıldan geriye kalan detayları paylaştığımız keyifli sohbetlerin masası…

21.11.2023
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.