x
Dekoratif Kaselere Farklı bir Bakış Açısı
30.06.2022

Dekoratif Kaselere Farklı bir Bakış Açısı

Genelde servis ve sunum için kullanılan dekoratif kaselere bazen haksızlık yaptığımızı sizde düşünmüyor musunuz? Estetik görüntüleri ile farklı alanlar ve farklı amaçlar için kullanabileceğimiz dekoratif kaseleri nasıl değerlendirebileceğimize birlikte göz atalım.

-Az kalan katı sabunları rendeleyerek, doğrudan dekoratif kaselerin içine yerleştirip doğal bir oda kokusu yaratabilirsiniz. Arzu ederseniz, üzerine koyacağınız birkaç kurumuş çiçek ile daha bütün ve hoş duracaktır.

-Sizlerde biriktirdiğiniz şarap mantarlarınız ile ne yapılır diye düşünüyorsanız, dekoratif kaseler kurtarıcınız olacak. Anılar ile dolu günlerde içilmiş ve birikmiş şarap mantarlarınızı, evinizin girişinde bulunan dresuarda sergileyebilir, böylelikle o günleri anabilirsiniz.

-Severek aldığınız ve kuruttuğunuz çiçeklerinizi sergilemek için dekoratif kaseleri kullanabilirsiniz.  

Blog Son Eklenenler
Keten Şıklığı diye bir şey var…
Keten kumaş , kullanım açısından zor olarak bilinse dahi hiçbirimizin vazgeçemediği bir kumaş türüdür. Sadeliği ile birlikte hissettirdiği  bohem havası  hem rahatlığı hem de zarafeti temsil eder. 
Devamını Oku
01.01.1970
Lavanta Kokulu Evler
Lavantanın, anksiyete, depresyon, uykusuzluk, mide bulantısı ve baş ağrısına iyi geldiği bilinir. Bunun dışında saç ve cilt tedavileri, diş ağrıları ve fiziksel ağrılar için de kullanılan önemli bir bitkidir.  
Devamını Oku
01.01.1970
Bebekler için neden tülbent kullanmalıyız?
Anneler, bebekleri için her zaman en iyisini ister. Sağlıklı bir  bebek gelişimi  için kullanılan birçok farklı alternatif yöntemler bulunmaktadır. 
Devamını Oku
01.01.1970
Dekoratif Kaselere Farklı bir Bakış Açısı
Genelde servis ve sunum için kullanılan   dekoratif kaselere   bazen haksızlık yaptığımızı sizde düşünmüyor musunuz? 
Devamını Oku
30.06.2022
Objeler ve Biblolar ile Dekorasyonun Olmazsa Olmazları
Yaşam alanlarımızı sıcaklaştıran asıl ürünler kesinlikle dekorasyona uygun kullanılan   dekoratif biblolardır . Masaüstü, zemin ve hatta   duvar dekorasyonu   için olmazsa olmazlardır.
Devamını Oku
30.06.2022
Dekorasyonda Beyaz Hakimiyeti
“Ev Dekorasyonunda Renklerin Psikolojisi” adlı Blog yazımızda, tüm renklerin dekorasyona katkısından ve yaydığı enerjisinden bahsetmiştik.
Devamını Oku
30.06.2022
Yazın, Balkonların Keyfi Bir Başka
Özellikle yaz mevsiminin gelmesi ile birlikte misafir ağırlamak, günün yorgunluğunu çıkarmak veya uzun kahve sohbetleri için en çok tercih edilen alanlar balkonlardır. 
Devamını Oku
24.05.2022
Küçük Ofislerde Dekorasyon Fikirleri
Günümüzün çoğunluğunu geçirdiğimiz ofislerimizde, motivasyonumuzun hep yüksek olması için kendimizi iyi ve rahat hissettiğimiz bir ortam yaratmak çok önemli. 
Devamını Oku
24.05.2022
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.