x
Dekorasyonda Yolculuk
11.01.2022

Dekorasyonda Yolculuk

Her evin kendine özgü bir tarzı vardır ve bu tarzı yaratmak için kullanılan tüm detaylar bu bütünlüğü oluşturur. Duvarların renginden mobilyaların boyutlarına, mobilyaların yapım malzemelerinden aksesuarların uyumuna kadar gidilen çok keyifli bir yolculuktur. Kullanılan her bir dekoratif ürün ise bu tamamlayıcılığı sağlayan ana unsurlardır. Çünkü dekorasyon tamamen ayrıntılarda gizlidir.

Örneğin, çiçekler ile yaşam alanlarınıza her mevsimi davet edebilir, böylece her mevsimin keyfini fazlasıyla çıkarabilirsiniz. Fakat sizce de evinize hareket, renk, yaşam ve hoş kokular getirecek olan çiçekleri, alışılagelmiş standart vazolar ile sergilemek yerine, ortamın tasarımına, rengine ve dekorasyonuna uygun şık vazolar ile sergilemek farklılık ve bütünlük yaratmıyor mu?

Son dönemlerin trendlerinden olan mermer dresuar, masa veya sehpalarınızda, tamamen görsel bir şölen yaratacak olan mermer vazoların davetkar ve lüks görüntüsüne şaşıracaksınız. Tek başına dahi evinizin gözdesi olacak farklı vazo modellerimize göz atmak ve alışverişe başlamak için linke tıklayın: https://www.deepsbrands.com/vazo-modelleri 

Blog Son Eklenenler
Yılbaşı Ağacı Süsleme Önerileri
Yeni yıla çoşku ve heyecanla Merhaba demek için,   rengarenk yılbaşı ağaç süsleri   ve ışıklar ile yılbaşı ağacınızı donatmak yılın en keyif veren ritüelidir.
Devamını Oku
22.11.2022
Disney ve Marvel Yılbaşı Ağaç Süsleri
Disney Frozen karakterleri Elsa  ve  Olaf  ile çocuklarınızın da Yeni Yıl ruhuna daha yakın hissetmelerini sağlayabilirsiniz.  
Devamını Oku
22.11.2022
Tılsımlı Gözler Aramızda
Hislerinizi yaşam alanlarınızda sessizce ifade etmek için tasarlanan Tılsımlı Göz   Dekoratif Objeler   ile tanışın.
Devamını Oku
22.11.2022
Dans Eden Hayvanlar
Sevgiline   farklı bir hediye   mi arıyorsun? Güne neşe ile başlayıp devam ettirecek,   bluetooth hoparlöre   bayılacaksın.
Devamını Oku
22.11.2022
Dekoratif At Biblolar
Eski çağlarda en hızlı ulaşım atlar ile sağlanırdı. Bir inanışa göre, çok eski zamanlarda Yedi Kat Göğü geçip Tanrı’ya dileğini ulaştırmak için kurban edilen atların, ruhunun tez vakitte Tanrı’ya ulaşmasına inanılırdı. Bu sebeple   At, Murattır .
Devamını Oku
22.11.2022
Bebek ve Çocuk Odası Aksesuarları
Çocukların, kendilerine ait olan alanda keyifle vakit geçirebilmesi, sevdikleri renkler ve karakterler ile fazlasıyla mümkün.
Devamını Oku
22.11.2022
Keten Şıklığı diye bir şey var…
Keten kumaş , kullanım açısından zor olarak bilinse dahi hiçbirimizin vazgeçemediği bir kumaş türüdür. Sadeliği ile birlikte hissettirdiği  bohem havası  hem rahatlığı hem de zarafeti temsil eder. 
Devamını Oku
01.01.1970
Lavanta Kokulu Evler
Lavantanın, anksiyete, depresyon, uykusuzluk, mide bulantısı ve baş ağrısına iyi geldiği bilinir. Bunun dışında saç ve cilt tedavileri, diş ağrıları ve fiziksel ağrılar için de kullanılan önemli bir bitkidir.  
Devamını Oku
01.01.1970
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.