x
Bebekler için neden tülbent kullanmalıyız?
01.01.1970

Bebekler için neden tülbent kullanmalıyız?

Anneler, bebekleri için her zaman en iyisini ister. Sağlıklı bir bebek gelişimi için kullanılan birçok farklı alternatif yöntemler bulunmaktadır. 

Bebeklerin hassas ciltlerini korumak amaçlı günümüzde özellikle organik kumaşlar ön planda tutulmaktadır. Peki özellikle minik kusma kazalarında en sağlıklı olan yöntem nedir? 

Saf ve organik yapısı ile büyük annelerimizin dahi kullanmaktan hiçbir zaman vazgeçmediği tülbentler en sağlıklı seçenek olarak bilinmektedir. 

Kusma kazalarında kolaylıkla kullanılan ağız silme bezleri tüm kimyasallardan yoksundur. Omuzunuzda bebeğinizi uyuturken kullanabileceğiniz omuz tülbent bezleri, ya da banyo sonrası hassas bir cilde sahip olan bebeğinizi kurulamak için kullanacağınız tülbentler, bebeğiniz için en sağlıklı seçenektir.  

Tamamen organik ipler ile işlenerek renklendirilen ve sizler için hazırladığımız saf tülbent müslin setlerini keşfetmek ve sipariş vermek için, linke tıklayın: https://www.deepsbrands.com/bebek-muslin-setleri 

 

Blog Son Eklenenler
Yılbaşı Ağacı Süsleme Önerileri
Yeni yıla çoşku ve heyecanla Merhaba demek için,   rengarenk yılbaşı ağaç süsleri   ve ışıklar ile yılbaşı ağacınızı donatmak yılın en keyif veren ritüelidir.
Devamını Oku
22.11.2022
Disney ve Marvel Yılbaşı Ağaç Süsleri
Disney Frozen karakterleri Elsa  ve  Olaf  ile çocuklarınızın da Yeni Yıl ruhuna daha yakın hissetmelerini sağlayabilirsiniz.  
Devamını Oku
22.11.2022
Tılsımlı Gözler Aramızda
Hislerinizi yaşam alanlarınızda sessizce ifade etmek için tasarlanan Tılsımlı Göz   Dekoratif Objeler   ile tanışın.
Devamını Oku
22.11.2022
Dans Eden Hayvanlar
Sevgiline   farklı bir hediye   mi arıyorsun? Güne neşe ile başlayıp devam ettirecek,   bluetooth hoparlöre   bayılacaksın.
Devamını Oku
22.11.2022
Dekoratif At Biblolar
Eski çağlarda en hızlı ulaşım atlar ile sağlanırdı. Bir inanışa göre, çok eski zamanlarda Yedi Kat Göğü geçip Tanrı’ya dileğini ulaştırmak için kurban edilen atların, ruhunun tez vakitte Tanrı’ya ulaşmasına inanılırdı. Bu sebeple   At, Murattır .
Devamını Oku
22.11.2022
Bebek ve Çocuk Odası Aksesuarları
Çocukların, kendilerine ait olan alanda keyifle vakit geçirebilmesi, sevdikleri renkler ve karakterler ile fazlasıyla mümkün.
Devamını Oku
22.11.2022
Keten Şıklığı diye bir şey var…
Keten kumaş , kullanım açısından zor olarak bilinse dahi hiçbirimizin vazgeçemediği bir kumaş türüdür. Sadeliği ile birlikte hissettirdiği  bohem havası  hem rahatlığı hem de zarafeti temsil eder. 
Devamını Oku
01.01.1970
Lavanta Kokulu Evler
Lavantanın, anksiyete, depresyon, uykusuzluk, mide bulantısı ve baş ağrısına iyi geldiği bilinir. Bunun dışında saç ve cilt tedavileri, diş ağrıları ve fiziksel ağrılar için de kullanılan önemli bir bitkidir.  
Devamını Oku
01.01.1970
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.